szczecin

„Zespół NamingRights.pl przygotował dla nas wycenę oraz ofertę sprzedaży praw do nazwy Areny Legionowo. Dotychczasowa współpraca przebiegała z największym profesjonalizmem. Polecam współpracę z zespołem NamingRights.pl.”

Dyrektor MOSiR Legionowo, Grzegorz Gutkowski

Polska

Prawa do nazwy Old Trafford na sprzedaż

oldtraffordlancashireNazwa Old Trafford z Manchesteru kojarzy się w Polsce z klubem piłkarskim, natomiast dla sporej części świata oznacza nazwę stadionu klubu krykieta Lancashire County Cricket Club (LCCC), który rozgrywa mecze na Old Trafford Cricket Ground. Obiekt ten znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu Manchesteru United.

 

Jednak to klub Lancashire planuje pozyskać sponsora swojego obiektu, który aktualnie jest przybudowywany kosztem 32 milionów funtów brytyjskich. Zakończenie prac planowane jest na wrzesień 2012 roku. Przychody ze sprzedaży nazwy mają rozwiązać problemy finansowe klubu i umożliwić rozwój klubu w długim okresie.

 

Sprzedaż praw do nazwy obiektów do krykieta w Anglii nie jest niczym nowym. Najbardziej znanym obiektem jest londyński the Brit Oval, na który rozgrywa mecze klub krykieta Surrey. Wcześniej przez wiele lat znany był jako the Oval, a obecnie sponsorowany jest przez firmę ubezpieczeniową Brit Insurance. W tym roku klub Durham podpisał 6-letnią umowę sponsoringową, zmieniając nazwę dotychczasowego obiektu Riverside na the  Emirates Durham International Cricket Ground.

 

 

 

 

źródło: BBC

źródło: NamingRights.pl na podstawie BBC

Autor: KK

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 4 gości .

created by Oskar Ręczkowski