szczecin

„Zespół NamingRights.pl przygotował dla nas wycenę oraz ofertę sprzedaży praw do nazwy Areny Legionowo. Dotychczasowa współpraca przebiegała z największym profesjonalizmem. Polecam współpracę z zespołem NamingRights.pl.”

Dyrektor MOSiR Legionowo, Grzegorz Gutkowski

Polska

DIALOG ArenaDIALOG ARENA - tak brzmi od dzisiaj oficjalna nazwa piłkarskiego stadionu w Lubinie. Umowę dotyczącą sprzedaży praw do nazwy obiektu podpisali Piotr Mazurkiewicz, prezes i Tomasz Szeląg, wiceprezes Telefonii DIALOG SA, oraz Paweł Jeż, prezes Zagłębia Lubin SA.

Na lubińskim stadionie zawieszona zostanie wielkoformatowa reklama Telefonii DIALOG SA. Nazwa samego stadionu pojawi się na billboardach na terenie całego Dolnego Śląska. Umowa między klubem i Telefonią DIALOG SA została podpisana na 3 lata. Nazwa obiektu DIALOG ARENA będzie obserwowana nie tylko przez tysiące kibiców podczas meczów. Wielki neon na szczycie stadionu będzie również widać doskonale z drogi E65, którą przejeżdża dziennie około 30 tysięcy samochodów.

- Inwestycja w nazwę stadionu jest ważnym elementem naszej strategii marketingowej - podkreśla Piotr Mazurkiewicz, prezes Telefonii DIALOG SA. - Nazwa obiektu będzie się pojawiała w mediach, będą ją powtarzać mieszkańcy regionu i wszyscy kibice. To dla nas najlepsza promocja. Chcemy też, aby nasza marka kojarzyła się ze sportową rywalizacją i emocjami towarzyszącymi wszystkim miłośnikom piłki nożnej, którzy będą gośćmi lubińskiego stadionu.

DIALOG już wielokrotnie opierał swoje strategie marketingowe na sponsoringu sportowych przedsięwzięć. Do końca 2008 roku ten wrocławski operator usług telekomunikacyjnych był oficjalnym sponsorem Polskiej Kadry Narodowej w pływaniu. Paweł Korzeniowski był ambasadorem marki DialNet. Firma jest również partnerem rozgrywanego we Wrocławiu turnieju tenisowego zaliczanego do challengerów - KGHM DIALOG POLISH INDOORS. W 2009 roku DIALOG rozpoczął współpracę z Dolnośląskim Związkiem Piłki Nożnej, a dzisiejszą umową pokazał, że zaangażowanie w piłkę nożną staje się stałym elementem strategii marketingowej spółki.

Pierwszy etap budowy lubińskiego stadionu piłkarskiego jest już na ukończeniu. 14 marca odbędzie się tutaj mecz wiosennych rozgrywek pierwszej ligi: Zagłębie Lubin podejmie Górnika Łęczną. Na trybunach może pojawić się nawet 10 tysięcy kibiców.

- Mamy ambicje, aby infrastruktura naszego stadionu dorównała obiektom w Europie Zachodniej - mówi Paweł Jeż, prezes Zagłębia Lubin SA. - Cieszę się, że partnerem obiektu jest Telefonia DIALOG SA, operator z aspiracjami dostarczania najwyższej jakości usług telekomunikacyjnych i innowacyjnych rozwiązań.

Budowa lubińskiego stadionu trwa już ponad rok. Na miejscu obiektu sportowego z lat 80. powstaje jeden z najnowocześniejszych stadionów w Polsce i Europie, spełniający wszystkie wymogi UEFA i FIFA, wyznaczony jako pomocniczy stadion podczas Euro 2012. Zakończenie całości inwestycji jest zaplanowane na początek 2010 roku. Docelowo na trybunach stadionu będzie mogło zasiąść 16.300 widzów. Pomiędzy pierwszymi rzędami a murawą nie stanie żadne ogrodzenie. Fanów piłki nożnej z pierwszego rzędu od murawy będzie dzielić jedynie kilka metrów. Tym z odleglejszych miejsc w obserwowaniu zmagań na boisku pomogą dwa nowoczesne telebimy. Stadion oświetli 150 jupiterów o mocy 2000 lx, spełniając normy telewizji HDTV (jako drugi stadion w Polsce). Systemy zapewniające bezpieczeństwo, kontrole dostępu, telewizja CCTV (w systemie IP) oraz nagłośnienie zostały zaprojektowane na miarę najlepszych stadionów na świecie.

Zagłębie Lubin to dwukrotny mistrz Polski (1990/91 oraz 2006/07), wicemistrz Polski w sezonie 1989/90. Zespół trzykrotnie występował w Pucharze UEFA (1990/91, 1995/96, 2006/07). W obecnym sezonie jest wiceliderem I ligi, ambitnie walcząc o powrót do ekstraklasy. Napastnik Zagłębia Lubin, Ilijan Micanski, prowadzi w klasyfikacji ligowych strzelców.

Źródło: www.dialog.pl

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 21 gości .

created by Oskar Ręczkowski