szczecin

„…dla nas to duża odpowiedzialność, złożyć firmowy znak na tak ważnej dla Łodzi inwestycji. To w pewnym sensie jest nasz obywatelski obowiązek. Ale skorzysta na tym także miasto”

Prezes Atlasu Andrzej Walczak o zakupie Naming Rights do Atlas Areny.

Polska

Atlas Arena- Sądzę, że bocian na stałe zagnieździ się w naszej hali – powiedział wiceprezydent miasta Włodzimierz Tomaszewski. I miał rację. Bocian to symbol łódzkiej firmy Atlas, która wygrała konkurs na nazwę obiektu przy al. Bandurskiego 7. Będzie ona nazywać się Atlas Arena. Kontrakt podpisany został na 5 lat, a firma specjalizująca się produkcji materiałów budowlanych zapłaci za nią 1 mln złotych rocznie.

- Dla nas to duża odpowiedzialność, złożyć firmowy znak na tak ważnej dla Łodzi inwestycji. To w pewnym sensie jest nasz obywatelski obowiązek. Ale skorzysta na tym także miasto – powiedział prezes Atlasu Andrzej Walczak.

- Atlas jest z Łodzi, a więc ta nazwa kojarzyć się będzie nie tylko z firmą, ale także naszym miastem. Tak skonstruowaliśmy umowę, że po trzech latach do członu "Atlas Arena" będziemy mogli dodać "Łódź" – dodał wiceprezydent W. Tomaszewski.

W konkursie zgłoszonych zostało 5 ofert, ale tylko Atlas przeszedł warunki specyfikacji. Oprócz łódzkiej firmy, zgłosiły się polskie korporacje m.in. telefoniczna. Atlas ma zamiar promować Arenę m.in. na opakowaniach swoich produktów trafiających do wielu miejsc Europy. Nazwa ma żyć również w internecie, będzie eksponowana na biletach, a pierścienie obiektu otoczone zostaną nową nazwą.

Podczas wrześniowych mistrzostw Europy w koszykówce mężczyzn oraz siatkówce kobiet nie będzie funkcjonować nazwa Atlas Arena dla łódzkiej hali. Takie są wymogi organizatorów obu imprez.

(tww)

źródło: uml.lodz.pl / www.lodz4you.com

 

 

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 8 gości .

created by Oskar Ręczkowski