szczecin

„…dla nas to duża odpowiedzialność, złożyć firmowy znak na tak ważnej dla Łodzi inwestycji. To w pewnym sensie jest nasz obywatelski obowiązek. Ale skorzysta na tym także miasto”

Prezes Atlasu Andrzej Walczak o zakupie Naming Rights do Atlas Areny.

Polska

PGE sponsorem tytularnym stadionu w Gdańsku za 35 mln zł

pge logo

PGE Arena Gdańsk - tak oficjalnie będzie się nazywał budowany w Gdańsku stadion na Euro 2012. W czwartek wyniki wygranego w grudniu 2009 r. przetargu zaakceptowała Rada Nadzorcza spółki PGE Polska Grupa Energetyczna.

Zgodnie z warunkami oferty stadion będzie do końca 2014 roku nosił nazwę PGE Arena Gdańsk. Wartość oferty PGE na zakup praw do nazwy gdańskiego stadionu wyniosła 35 mln zł. Kwota ta będzie wpłacana w 5 rocznych transzach. Pakiet świadczeń sponsorskich ma zostać doprecyzowany w ciągu najbliższych tygodni.


- Projekt PGE Arena Gdańsk wpisuje się w strategię marketingową PGE w zakresie podnoszenia rozpoznawalności i budowania mocnej pozycji marki firmy. Jest to obecnie największy projekt typu Naming Rights (sprzedaży praw do nazwy obiektu sportowego) w Polsce - podano w komunikacie.


- To dla nas bardzo ważny projekt z punktu widzenia budowania wizerunku i rozpoznawalności marki PGE. Transakcje Naming Rights w Polsce są wciąż w początkowej fazie rozwoju. Jednak przykłady podobnych rozwiązań w takich krajach jak Niemcy czy Stany Zjednoczone pokazują, że ta inwestycja przynosi znaczącą wartość dodaną dla podmiotów biznesowych - mówi prezes zarządu PGE Polska Grupa Energetyczna Tomasz Zadroga.

Zakończenie budowy PGE Areny Gdańsk jest planowane na koniec 2010 roku.

 

Źródło: wirtualnemedia.pl

 

 

Wszystkie newsy - Polska - Europa - Świat - Poza sportem

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 20 gości .

created by Oskar Ręczkowski