szczecin

„Zespół NamingRights.pl przygotował dla nas wycenę oraz ofertę sprzedaży praw do nazwy Areny Legionowo. Dotychczasowa współpraca przebiegała z największym profesjonalizmem. Polecam współpracę z zespołem NamingRights.pl.”

Dyrektor MOSiR Legionowo, Grzegorz Gutkowski

News

Morecambe z nową nazwą swojego stadionu

morecambestadiumAngielski klub piłkarski Morecambe ogłosił, że jego nowy stadion, który kosztował 12 mln funtów otrzyma nazwę GLOBE ARENA. Firm a Globe Construction podpisała pięcioletni kontrakt za 250 000 funtów rocznie.
GLOBE ARENA pomieści 6 tys. osób i wyposażona będzie w pełnowymiarowe boisko oraz inne przestrzenie otwarte dla lokalnej społeczności do gry w futsal, netball oraz hokej. Drużyna 'Krewetek' przeniesie się z Parku Chrisie na nowy grunt w sezonie 2010/2011.

Dyrektor Morecambe, Peter McGuigan, powiedział: „ Mamy przyjemność poinformować, że nasz nowy obiekt przyjmie nazwę 'GLOBE ARENA'. Jest to historyczny dzień zarówno dla klubu jak i Globe Construction oraz początkiem owocnej wspólpracy”.
 
 
Nowe rozwiązanie będzie nie tylko oferować fantastyczny stadion, godny naszego klubu, ale także działać jako wysokiej jakości sportowy i społeczny obiekt dla lokalnego rozwoju towarzyskiego”.

„Ponadto mamy nadzieję przyciągnąć przedsiębiorców z lokalnych i krajowych kręgów do naszych sal konferencyjnych. Jesteśmy ambitnym klubem futbolowym i otwarcie GLOBE Areny w lipcu tego roku zapewni nam stabilność finansową niezbędną, aby zapewnić długą i dobrą przyszłość klubowi Morecambe ”.

Dyrektor i projektant GLOBE Areny, Kevin Harggreaves, powiedział: „ Jesteśmy zachwyceni nawiązaniem tak bliskiego partnerstwa z Morecambe i ten pięcioletni sponsoring jest dowodem naszych chęci bycia zgodnym z klubem i jego długoterminowymi aspiracjami”.

„ Mamy nadzieję, że nasze zaangażowanie w klub zaprocentuje także dla szerszej społeczności jako, że GLOBE ARENA staje się nie tylko wspaniałym nowym domem dla 'Krewetek', ale także znaczącym wysokojakościowym sportowym i społecznym obiektem dla lokalnych mieszkańców”.
 
 

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 18 gości .

created by Oskar Ręczkowski