szczecin

" ERGO Arena jest naszym wkładem w rozwój i promocję regionu oraz logicznym ciągiem dalszym wieloletniego zaangażowania w promocję sportu i kultury. ERGO Arena stanowi ucieleśnienie nowego wizerunku ERGO Hestii."

Małgorzata Makulska, Wiceprezes Zarządu ERGO Hestia S.A.

Efektywne Naming Rights w Polsce

okl nr raport 2012-smEksperci portalu NamingRights.pl przygotowali raport benchmarkowy "Efektywne Naming Rights w Polsce" opisujący zrealizowane projekty naming rights w Polsce.

W niniejszym raporcie prezentujemy Państwu sposoby osiągania efektywności w projektach naming rights poprzez analizę dobrych i złych praktyk z Polski oraz ze świata. Ponadto przybliżamy metody wyceniania wartości praw do nazwy oraz wnioski z badań przeprowadzonych na rozwiniętych rynkach naming rights.

Okazją do podsumowania pierwszego etapu rozwoju namingrights w Polsce było zakończenie pionierskiego projektu Winiary Arena w Kaliszu oraz rozpoczęcie sprzedaży praw nazwy do stadionów Euro 2012, już ogłoszone w Gdańsku. Jesteśmy przekonani, że rozpoczną one nowy etap rozwoju kompleksowych i efektywnych projektów naming rights w Polsce.

 

Na specjalne życzenie oferujemy Państwu możliwość indywidualnego dostosowania i uzupełnienia raportu o treści odpowiadające na Państwa aktualne potrzeby.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem Skrótu raportu, prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  oraz podanie danych:

- imię i nazwisko

- instytucja oraz stanowisko

- numer telefonu kontaktowego

 

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem: 509 078 968. Zapraszamy!

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 15 gości .

created by Oskar Ręczkowski